Komunikat o błędzie

  • Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /drupal/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; panels_cache_object has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /drupal/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Dla katechetów

Pomoce dydaktyczne adresowane przede wszystkim dla nauczycieli – katechetów pracujących z dziećmi i młodzieżą na różnych poziomach nauczania. Płyty multimedialne, DVD, CD oraz ebook w atrakcyjny, niekonwencjonalny sposób mogą pomóc w ukazaniu fascynującego świata biblijnego, pełnego tajemnic, grozy, ale i niezwykłego piękna.

Autorzy zachęcają do zapoznania się bogactwem historii starotestamentowych, jak i przybliżają życie i działania Jezusa od narodzin po męczeńską śmierć na krzyżu i Zmartwychwstanie. Teksty opowiadań napisane zostały wyjątkowo barwnym językiem z odwołaniem do doświadczeń dziecka w wieku wczesnoszkolnym.